Stojan na dezinfekci nerezový - krytý - uzamykatelný

Novinka
Značka: JM20 CZECH
3 900 Kč
Skladem

Nerezový stabilní stojan pro umístění dávkovače na dezinfekci. Vyrobeno v České republice. Více info na: b2b@respilion.cz 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nerezový stabilní stojan pro umístění dávkovače na dezinfekci. Stabilní základna a hmotnost 5 kg poskytuje dostatečnou stabilitu na umístění např. ve vstupu obchodů, firem, škol, restaurací a všude tam, kde není možnost nebo žádoucí vrtat do stěny (historické budovy, skleněné výlohy, příliš velká vzdálenost od frekventovaného průchodu lidí). Stojan je vhodné umístit přímo do vstupu, kdy dezinfekce před vstupem do budovy je nejvíce žádoucí. V případě potřeby (např. průvan, nebo větší pohyb osob) lze stojan kotvit pomocí montážní sady do podlahy, nebo doplnit stojan o závaží 20 kg (lze dokoupit zvlášť). Závaží je perfektně skryté pod základnou a nenarušuje vzhled stojanu.

Stojan je dodáván včetně dávkovače s pumpičkou a dezinfekcí Anti Covid. Objem dávkovače 1 litr.

Výška: 100 cm
Základna: 45 x 25 cm
Hmotnost: 5,5 kg (lze zvýšit zakoupením závaží typ Z20 o hmotnosti 20 kg viz foto), které se montuje pod stojan a neruší estetiku ani praktičnost stojanu. Pouze zvýší stojan o cca 1,5 cm.
Uzamykatelnost:
všechny naše stojany jsou uzamykatelné a opatřené bezpečnostní závlačkou. Navíc lze stojan  uzamčít ještě i běžným typem visacího zámku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: