iPhone 6s 64GB - Space Gray (IPN145692) #82#

5 350 Kč
Skladem - Ostrava (Na prodejně)
Použitý iPhone
Představuje plně funkční telefon, který je před zařazením do prodeje několikrát otestovány na všechny funkce, zkontrolovány všechny čipy a součástky pomocí certifikovaných diagnostických systémů na odhalení závad.
7.5/10
Celkový stav
82%
Kondice baterie
Displej
Menší oděrky
Tělo
Menší oděrky

U této varianty není možnost odpočtu DPH pro firmy
Součást balení je krabička, špedlík na sim, nabíjecí adaptér, lighting kabel.

1)Zařízení je prodáváno ve zvláštním režimu 0% DPH podle paragrafu 90.
2)Od 2019 nejsou součástí balení sluchátka za smyslem snížit uhlíkovou stopu. Více info na www.apple.com/environment/
3)Záruka je na tento typ zánovního zboží pro všechny 1 rok od zakoupení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Změnilo se jenom všechno

Když iPhone 6s vezmete do ruky, uvědomíte si, že něco takového jste ještě nedrželi. 3D Touch dokáže jedním stisknutím víc než kdy předtím. Live Photos působivě oživí vaše vzpomínky. A to je teprve začátek. Když se na iPhone 6s podíváte podrobně, najdete inovace na všech úrovních.

3D Touch Multi-Touch další generace

iPhone teď vnímá, do jaké hloubky displej stisknete. Otevírá tak prostor novým možnostem interakce s obsahem a umožňuje dělat nejrůznější věci rychleji a snáz.


 

12Mpx fotky. 4K video. Live Photos. Vzpomínky, které neblednou.

Nejoblíbenější fotoaparát na světě je teď ještě lepší. Vyspělý 12Mpx fotoaparát iSight teď pořizuje Live Photos – při focení nahrává i okamžiky před a po záběru. K životu je pak probudíte prostým přitlačením na fotku. A nový 5megapixelový fotoaparát FaceTime HD vám rozzáří úsměv bleskem Retina Flash.


 

Čip A9 s 64bitovou architekturou

Vůbec nejvyspělejší mobilní čip je ještě rychlejší. Navíc je v něm teď integrovaný pohybový koprocesor M9.


 

Průlomový design, ze kterého jsme vymáčkli ještě víc.

Zaoblená konstrukce je vyrobená z nové slitiny hliníku řady 7000. 4,7palcový Retina HD displej má nejtvrdší krycí sklo ze všech smartphonů.


 

4G LTE Advanced. Rychlejší Wi-Fi.

Užívejte si dvojnásobné rychlosti stahování v sítích 4G LTE Advanced až 300 Mb/s a rychlejší Wi-Fi 802.11ac s technologií MIMO.


 

Touch ID Pokročilé zabezpečení máte pod palcem.

Pomocí Touch ID svůj telefon odemknete a bezpečně nakoupíte v App Storu – stačí otisk vašeho prstu. Vylepšený snímač Touch ID teď otisky prstů rozpozná ještě rychleji a přesněji.


 

iOS. Zážitek jako žádný jiný. Na telefonu jako žádný jiný.

Nejvyspělejší mobilní operační systém na světě má chytřejší vyhledávání, podstatná vylepšení výchozích aplikací a spoustu dalších užitečných drobností.


 

Proč se iPhonu nic nevyrovná

Je to spousta detailů. Například to, jak iPhone a iOS dokonale spolupracují. Vzájemně se doplňují, a tak obohacují vaši zkušenost. Fantastické fotky a videa pořídíte fotoaparátem iPhonu neuvěřitelně snadno. Tak snadno, že je to teď nejoblíbenější fotoaparát na světě. iPhone má App Store, iCloud, FaceTime, Zprávy a Touch ID. Fungují tak spolehlivě, že jsou to víc než funkce. Jsou to neodmyslitelné samozřejmosti. iPhone je bezpečný. A stará se o vaše soukromí a zdraví. iPhone je tedy iPhonem z mnoha důvodů. A pevného přesvědčení. Že telefon by měl být v první řadě naprosto jednoduchý, krásný a kouzelný.

Doplňkové parametry

Kategorie: použíté
Barva: SPACE GRAY
Kapacita baterie: Méně jak 85%
Model: iPhone 6s
Paměť: 64GB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: